Międzynarodowe seminarium eksperckie, Tęczowe Rodziny w Europie (Rainbow Families across Europe) i Zjazd Tęczowych Rodzin; 25.03 – 26.03.2022

Zapraszamy do obejrzenia nagrania seminarium podsumowującego projekt Strefa Rodzin Tęczowych; integracja, edukcja, wzmocnienie. Seminarium odbyło się 25.03.2022 w Poznaniu w formie hybrydowej.

Poniżej nagranie wersji bez tłumaczenia w fromie „live”.

Nagranie wersji z tłumaczeniem symultanicznym na język polski tutaj.

Dzielimy się również zdjęciami z Seminarium i Zjazdu Tęczowych Rodzin. Było nam niezmiernie przyjemnie ale i produktywnie gościć osoby z Nelfa . Dziękujemy wszystkim rodzinkom, prelegentkom i prelegentom, Miastu Poznań i oczywiście Programowi Aktywni Obywatele.

Do zobaczenia wkrótce!

Seminarium hybrydowe
Nefla & FTR
Nefla& FTR
Nelfa & FTR
Zjazd Tęczowych Rodzin
Zjazd Tęczowych Rodzin
Zjazd Tęczowych Rodzin

[Archiwum]

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe wydarzenie poświęcone tęczowym rodzinom, ich funkcjonowaniu w różnych krajach Europy, potrzebom społecznym, zabezpieczeniu prawnemu, i integracji.


W piątek 25.03.2022 odbędzie się seminarium pod tytułem „Tęczowe Rodziny w Europie” (Rainbow Families Across Europe), a w sobotę 26.03. 2022 Zjazd Tęczowych Rodzin w Poznaniu.

Z powodu obecnej sytuacji i zaangażowania wielu osób w pomoc uchodźcom nasze seminarium będzie miało charakter hybrydowy. Prosimy o rejestrację na spotkanie online, link poniżej. Zapraszamy ekspertki, pofesjonalistów, a przede wszystkim tęczowe rodziny! Do zobaczenia w Poznaniu:)


W Sobotę 26.03.2022 w godzinach 16.00- 19.00 zapraszamy tęczowe rodziny z całej Polski na Zjazd TR do Poznania. Spotkajmy się w miłej, rodzinnej atmosferze. Adres i szczegóły zostaną wysłane emailem, po zgłoszeniu chęciu udziału w wydarzeniu.

Rejestracja na Seminarium i Zjazd Tęczowych Rodzin


Wydarzenia są częścią projektu „Strefa Tęczowych Rodzin – integracja, edukacja, wzmocnienie”. Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.