Strefa Dialogu – Konsultacje psychologiczne

Witamy w Strefie Dialogu – naszym programie wsparcia psychologicznego i wzmocnienia kompetencji społecznych dla osób LGBT+ i ich rodzin, mieszkających, pracujących lub uczących się w Poznaniu. Na cały program składa sie aż 5 różnych ścieżek, o których więcej tu.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach psychologicznych dla rodziców osób LGBT+, dla nieheteronormatywnych rodziców dzieci do 15 lat („tęczowych rodziców”) oraz dla dorosłych osób LGBT+.

Prowadzimy konsultacje indywidualne dla:

1. Rodziców osób LGBT+. Zarejestruj się, jeśli:- chcesz wesprzeć swoje nieheteronormatywne dziecko, ale nie wiesz, jak najlepiej to zrobić;- czujesz się zagubiony/a w związku z ujawnieniem przez dziecko swojej orientacji seksualnej bądź tożsamości płci i szukasz wsparcia dla siebie;- potrzebujesz rozmowy z doświadczonym psychologiem lub seksuologiem.

Formularz rejestracyjny

2. Nieheteroseksualnych rodziców wychowujących dzieci do lat 15. Zarejestruj się, jeśli:- chcesz mądrze wpływać na rozwój emocjonalny i społeczny swojego dziecka;- masz wątpliwości odnośnie tego, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o swojej orientacji seksualnej lub mówić innym o Waszej sytuacji rodzinnej;- potrzebujesz swobodnej rozmowy z psychologiem dziecięcym w bezpiecznej atmosferze.

Formularz Rejestracyjny

3. Młodych dorosłych osób LGBT+ (od 18 do 30 roku życia).

Zarejestruj się jeśli: doświadczasz trudności w relacjach oraz w radzeniu sobie z emocjami i stresem, chciałbyś / chciałabyś poprawić jakość swojego życia i wzmocnić więzi z rodziną i bliskimi.

Formularz Rejestracyjny

Za konsultację pobieramy opłatę 20 zł, co stanowi 15% jej wartości. Dzięki tej opłacie możemy zaoferować możliwość rozmowy ze specjalistkami o wysokich kompetencjach. Aktualnie konsultacje odbywają się zdalnie za pośrednictwem platformy Zoom.
Aby umówić się na spotkanie, wypełnij krótki formularz rejestracyjny dostępny na naszej stronie. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia wizyty.

Konsultacji udzielają:

Natalia Minge

psycholożka specjalizująca się we wspomaganiu rozwoju dzieci i młodzieży do lat 15 w nurcie rodzicielstwa bliskości i filozofii rodzicielstwa Jespera Juula oraz Porozumienia bez Przemocy Marshala Rosenberga. Jest autorka bloga poświęconego wychowaniu dzieci oraz licznych książek i publikacji na ten temat. Pracuje w gabinecie psychologicznym Hipokampus, więcej informacji: https://hipokampus.pl 

Barbara Pniewska

psycholożka pracująca z młodzieżą i rodzicami, indywidualnie i z grupami w obszarze wspierania rozwoju, edukacji i szkoleń. Kieruje się nurtem psychologii pozytywnej, wspiera różnorodność. Ma bogate doświadczenie zdobywane m. in. w pracy w poznańskich liceach, przedszkolach i projektach szkoleniowych oraz w Pracowni Psychologicznej Przestrzeń. Więcej informacji: http://serwisemocjonalny.pl/kontakt-o-mnie 

dr Marta Szymańska

psycholożka i psychoterapeutka w trakcie procedury uzyskiwania Certyfikatu Seksuologa Klinicznego, pracuje między innymi z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi doświadczającymi trudności w obszarze tożsamości płciowej oraz z ich rodzinami. Na co dzień związana z Wydziałem Psychologii i Kognitywistyki UAM oraz Psychologiczno-Seksuologicznym Ośrodkiem Rozwoju i Terapii PORT. Więcej informacji: https://www.psychoterapiaport.com/marta-szymanska-pytlinska 

Kamil Gulik

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji. Pracuje z osobami dorosłymi doświadczających trudności emocjonalnych oraz braku satysfakcji w relacjach i sferze seksualności. Ma doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z osobami ze społeczności LGBT+. Na co dzień pracuje w prywatnym gabinecie i w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego.

Joanna Cynkutis

Psycholożka i psychoterapeutka. Obecnie w trakcie szkolenia w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzi terapię psychoanalityczną z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Ma doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z osobami LGBT+. Pracuje w prywatnym gabinecie oraz współpracuje z poradnią zdrowia psychicznego SANITATIS. Pracuje w obszarze problematyki zaburzeń nastroju (depresji, lęków, wahań nastroju), wsparcia w kryzysie, problemów w funkcjonowaniu w relacjach i w życiu zawodowym.

Do usłyszenia! 🙂

*Program finansowany ze środków miejskich przeznaczonych na upowszechnianie i ochronę wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działania wspomagające rozwój demokracji.