LGBT+ English

LGBT+ English – czyli angielski w wersji inclusive.

Zapraszamy do grup dyskusyjnych w języku angielskim o różnym poziomie zaawansowania. Osoby prowadzące zajęcia są native speaker(k)ami bądź absolwent(k)ami anglistyki z doświadczeniem nauczania języka angielskiego na wszystkich poziomach – zwłaszcza akademickim, a jednocześnie są osobami wrażliwymi na prawa mniejszości, przeszkolonymi w tematyce antydyskryminacyjnej. Na zajęciach będzie można rozwijać umiejętności w mówieniu, pisaniu i rozumieniu języka angielskiego, w oparciu o teksty i ćwiczenia związane z tematyką socjologiczną, psychologiczną, filozoficzną, naukową, zwłaszcza powiązaną z zagadnieniami LGBTQIA, a przede wszystkim „życiową”. Zajęcia przeznaczone są dla osób LGBTQIA oraz ich rodzin, przyjaciół i sojuszników.

Zajęcia odbywać się będą zdalnie w czasie pandemii, a potem w wersji stacjonarnej i online do wyboru.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy (około 2 minut), rozwiąż opcjonalny test kompetencyjny (około 10 minut, test dostępny w formularzu) i zapisz się na zajęcia.

W planach mamy też zajęcia indywidualne z native speakerami i warsztaty kompetencyjne (wymowa, pisanie, konwersacje). Wszystko zależy od Was 🙂

Brak znajomości języka angielskiego jest obecnie jednym z elementów wykluczenia społecznego. Jednocześnie wierzymy, że skuteczna nauka musi się odbywać w przyjaznej i stymulującej atmosferze. Ale nauka angielskiego na naszych zajęciach, oprócz tego, ze stanowi cel sam w sobie, jest też swego rodzaju pretekstem do spotkania i porozmawiania o ważnych sprawach w bezpiecznym otoczeniu.

Cena pojedynczych zajęć w grupie 9 osobowej w naszym promocyjnym cenniku wynosi 60 zł. Zajęcia trwają 90 minut, czyli dwie godziny szkoleniowe. Przy wykupieniu pakietu 4 zajęć cena wynosi 50 zł za jedne zajęcia (200 zł za pakiet 8×45 minut).

Wszystkie zyski z projektu są przeznaczone na działania statutowe fundacji

Masz pytania? Napisz do nas : angielski@teczowerodziny.pl, albo zadzwoń – 607624332
Bardzo chcesz wziąć udział w zajęciach, ale nie przeszkodą są względy finansowe? Napisz do nas. Postaramy się znaleźć rozwiązanie.