Lepsza edukacja dla równości/ Better Education For Equality – Erasmus+

W ramach projektu „Lepsza edukacja dla równości/ Better Education For Equality” 2023-1-PL01-KA122-ADU-000148803 realizowanemu dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+ w akcji KA122-ADU nasi edukatorzy/nasze edukatorki, kadra zarządzająca i wolontariusze odbędą mobilności edukacyjne oraz będą mieli możliwość odbycia job-shadowing (obserwacja pracy) w organizacji partnerskiej. Projekt realizowany będzie do 31.03.2025 roku.

Poprzez udział w projekcie chcemy osiągnąć między innymi następujące cele:

  • Zwiększenie umiejętności elastycznego reagowania na potrzeby zmieniającego się społeczeństwa,
  • Zwiększenie umiejętności szkoleniowych i ułatwiających radzenie sobie z bardzo zróżnicowanymi grupami (zwłaszcza różnorodnością w społeczności LGBTQIA).
  • Zwiększenie umiejętności trenerów w zakresie wzmacniania pozycji osób dorosłych o mniejszych szansach (członków społeczności LGBT+ i sojuszników z Polski),
  • Rozwój angażującego i refleksyjnego przywództwa,
  • Zapewnienie zaangażowania i zdolności do internacjonalizacji wewnątrz organizacji.

Organizacją, której kursy pomogą naszym uczestnikom osiągnąć zamierzone w projekcie cele i która wesprze ich w procesie uczenia, jest In-Dialogue.

O naszych działaniach informować będziemy na bieżąco – zachęcamy do śledzenia wpisów na stronie www oraz na naszych mediach społecznościowych!

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.