Spotkania Tęczowych Rodzin w różnych miastach

Spotkanie Tęczowych Rodzin w Łodzi – 07.11.2021
Serdecznie zapraszamy na kameralne spotkanie tęczowych rodzin z Łodzi i regionu.
Spotkanie odbędzie się w Łodzi w niedzielę 7 listopada w godzinach 12-15. Zgłoszenia chętnych rodzin przyjmujemy mailowo: teczowerodziny.lodzkie@gmail.com.
Dokładną lokalizację podamy osobom zainteresowanym również poprzez maila.
Zapewniamy poczęstunek oraz animatora dla dzieci.Spotkanie w Krakowie – relacja

Nasze wydarzenie trwało ponad 4 godziny, mnówstwo i rozmów, śmiechu i refleksji. Wkrótce kolejne spotkania tęczowych rodzin w Dom EQ:)


Spotkanie TR w Krakowie w Dom EQ, 26.09.2021 – ogłoszenie

Spotkanie w Sopocie, 02.10.2021, 14.00-16.00

Zapraszamy na Spotkanie TR do Sopotu. Spotkamy się w przyjemnej kawiarence, gdzie dzieciaki będą miały możliwość spożytkować swoją energię, a dorośli (miejmy nadzieję) spokojnie porozmawiać, ogrzać herbatką lub kawką.

Miejsce zarezerwowane mamy na wyłączność na czas trwania tego wydarzenia, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić tam więcej czasu – do czego serdecznie zachęcamy

Dokładna lokalizacja zostanie podana zainteresowanym indywidualnie po wypełnieniu krótkiego zgłoszenia – https://forms.gle/z528xx41h3o7yFAX9 – te informacje pomogą nam również w kwestiach organizacyjnych

Spotkanie TR w Poznaniu, 26.06.2021

Już w sobotę,26.06.21 zapraszamy na wakacyjne spotkanie tęczowych rodzin w Poznaniu, połączone z wizytą w nowo otwartym lokalu Fundacji Tęczowe Rodziny na Zamku Cesarskim. Wypijemy symboliczną lamkę wody gazowanej, a potem wybierzemy się na plenerową kawę, lody i zabawy na świeżym powietrzu. Prosimy o zgłoszenie emailem, (fundacja@teczowerodziny.pl) bądź przez nasze konto na fb (fundacjateczowerodziny). Do zobaczenia!

* Realizowane z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG w ramach projektu