Wakacyjny Zjazd Aktywistyczny*

W dniach 20-22.08.2021 odbędzie się Zjazd Aktywistyczny dla Tęczowych Rodziców wraz z dziećmi. W programie warsztaty prowadzone przez doświadczoną trenerkę oraz intergacja tęczowych rodzin. Zapewniamy nocleg w sympatycznym ośrodku w Kotlinie Kłodzkiej, częściowe pokrycie kosztów wyżywienia i opiekę nad dziećmi w czasie trwania warsztatów. Zachęcamy do udziału zwłaszcza (ale nie tylko) takich rodziców, którzy chcieliby po wyjeździe zorganizować spotkanie tęczowych rodzin w swojej miejscowości.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej i zarezerwowania sobie terminu. Liczba miejsc ograniczona!

[Archiwum]

Aktywistyczne Spotkanie na Zoomie

Czekamy z niecierpliwością na lepsze czasy epidemiologiczne, a zanim one nastąpią, zapraszamy na kolejne zdalne spotkanie tęczowych rodzin, które odbędzie się w sobotę 26.04 o godzinie 17.00 na platformie zoom. Zapraszamy zwłaszcza osoby zainteresowane wspólnym działaniem w projekcie Strefa Rodzin Tęczowych. Więcej opowiemy na spotkaniu. Napiszcie do nas email albo wiadomość na privie, żeby uzyskać link do spotkania.

*Zjazd i spotkanie na Zoomie są częścią projektu „Strefa Tęczowych Rodzin – integracja, edukacja, wzmocnienie”. Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.