Wakacyjny Zjazd Aktywistyczny – Karłów, 20-22.08.2021

[Archiwum]

Dziękujemy wszystkim Wspaniałym Rodzinkom za te trzy dni bycia razem – jesteście super!

Dziękujemy też Dorocie Smurawie-Jarczyńskiej za opiekę nad grupą i gościnę w Domku w Lesie Karłów, nad którym na czas naszego spotkania powiewała tęczowa flaga, Nolanowi, Mai, Asi, Basi i Feliksowi za pomoc i opiekę nad niezłą gromadką dzieci w czasie, gdy mamy dokształcały się i integrowały, oraz niezastąpionej Annie Mazurczak za pełne wiedzy i pasji warsztaty prawne.

Było bezpiecznie, intensywnie i radośnie. Wierzymy, że tej siły – siły tkwiącej w tylu troskliwych sercach i mądrych głowach – nic już nie zatrzyma!

[Archiwum]

W dniach 20-22.08.2021 odbędzie się Zjazd Aktywistyczny dla Tęczowych Rodziców wraz z dziećmi. W programie warsztaty prowadzone przez doświadczoną trenerkę oraz intergacja tęczowych rodzin. Zapewniamy nocleg w sympatycznym ośrodku w Kotlinie Kłodzkiej, częściowe pokrycie kosztów wyżywienia i opiekę nad dziećmi w czasie trwania warsztatów. Zachęcamy do udziału zwłaszcza (ale nie tylko) takich rodziców, którzy chcieliby po wyjeździe zorganizować spotkanie tęczowych rodzin w swojej miejscowości.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej i zarezerwowania sobie terminu. Liczba miejsc ograniczona!

Aktywistyczne Spotkanie na Zoomie

Czekamy z niecierpliwością na lepsze czasy epidemiologiczne, a zanim one nastąpią, zapraszamy na kolejne zdalne spotkanie tęczowych rodzin, które odbędzie się w sobotę 24.04 o godzinie 17.00 na platformie zoom. Zapraszamy zwłaszcza osoby zainteresowane wspólnym działaniem w projekcie Strefa Rodzin Tęczowych. Więcej opowiemy na spotkaniu. Napiszcie do nas email albo wiadomość na privie, żeby uzyskać link do spotkania.

*Zjazd i spotkanie na Zoomie są częścią projektu „Strefa Tęczowych Rodzin – integracja, edukacja, wzmocnienie”. Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.