Webinarium eksperckie 1– Rainbow Families in Europe- child rights at stake, Björn Sieverding

Webinarium 1- Rainbow Families in Europe – child rights at stake.

Zapraszamy do obejrzenia zarejestrowanego webinarium pt., „Rainbow Families in Europe – child rights at stake”, które odbyło się w dniu 19.03.2021, z udziałem Björna Sieverdinga, członka zarządu NELFA.

Część pierwsza webinarium- prezentacja (napisy w języku polskim).

Rainbow Families in Europe – webinar

Część druga webinarium – dyskusja (napisy w języku polskim).

Rainbow Families in Europe – webinar discussion

Opis wydarzenia (archiwum)

Interesuje Cię prawna i społeczna sytuacja tęczowych rodzin w Europie? Chcesz zdobyć podstawowe informacje na temat polityki unijnej dotyczącej tęczowych rodzin?

Koniecznie zapisz się na nasze webinarium, pt. Rainbow Families in Europe – child rights at stake, które odbędzie się 19.03.2021 o godzinie 17.00. Wystarczy wypełnić krótki formularz, by uzyskać link do spotkania. Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim. Naszym głównym prelegentem jest Björn Sieverding – wiceprzewodniczący NELFA (Network of European LGBTQI Families)  -międzynarodowej organizacji parasolowej, zrzeszająca blisko 50 organizacji działających na rzecz tęczowych rodzin w Europie. Prywatnie Björn jest tatą dwójki przysposobionych dzieci, które wychowuje wraz ze swoim mężem.

*Wydarzenie jest częścią projektu „Strefa Tęczowych Rodzin – integracja, edukacja, wzmocnienie”. Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Björn Sieverding